Bandany letnie

Jednym z produktów, które mamy w ofercie jest bandana letnia. Jest to jeden z najbardziej praktycznych nośników reklamy. Bandana przydaje się wtedy, kiedy chcemy ochronić twarz, szyję przed warunkami zewnętrznymi - przykładowo słońcem podczas spaceru albo pyłem podczas przejażdżki rowerowej. Bandany letnie, pomimo że nazwa produktu na to wskazuje - mogą przydać się także w innych porach roku i przykładowo chronić przed chłodem.

 

Produkt ten ma zastosowania nie tylko praktyczne - jest to po prostu modny dodatek, który po raz pierwszy pojawił się w latach 90', a dziś ponownie wróciła moda na tego typu chusty. W internecie znaleźć można ogromną ilość sposobów jak bandanę nosić - szyja, twarz to tylko podstawowe zastosowania. Można ją także nosić na głowie, wplatając ją we włosy i tym sposobem stosować jako modny dodatek do fryzury lub po prostu jako opaskę.

 

Chusta reklamowa może zostać wykonana na różne sposoby - wszystko zależy od zaprojektowanej grafiki. Przykładowo można wykonać ją tak, by zgadzała się z identyfikacją wizualno - kolorystyczną firmy. Można na niej umieścić logo w różnej, dyskretnej lub mniej dyskretnej formie. Nasze apaszki wykonane są z dobrego jakościowo, wytrzymałego materiału poliestrowego. Nadruk realizujemy za pomocą metody sublimacji, więc jest wyraźny, czytelny i dokładny nawet patrząc na niego z bardzo bliska, co widać na zdjęciach poniżej.

 

Materiał: poliester 100%
Gramatura: 130 gsm
Znakowanie: nadruk sublimacyjny CMYK
Pakowanie: jednostkowo w woreczki foliowe
Rozmiar chusty: 250x480mm (+/- 5%)
Dostępne kolory materiału: dowolny, w zależności od projektu
Zastosowanie: ochrona twarzy, szyi, modny dodatek np. do włosów, reklama firmy